Dlaczego warto ze mną trenować

Od ponad 25 lat jestem związany ściśle ze sportem. Początkowo byłem zawodnikiem, następnie łączyłem funkcję zawodnika i trenera, a obecnie jestem już tylko trenerem, mogąc całą swoją wiedzę i energię poświęcić swoim podopiecznym.

Kluczowe znaczenie we współpracy ze mną ma indywidualne podejście do zawodnika, dla którego opracowuję dedykowany wyłącznie jemu program. Nie ma u mnie dwóch takich samych planów treningowych i na bieżąco analizują wszystkie parametry współpracujących ze mną osób. Nie bazuję na gotowych schematach, co odróżnia mnie od innych trenerów na rynku. Stale staram się rozszerzać i rozwijać moją wiedzę, uwzględniając także bieżące trendy, ale nie ulegając ślepo modzie. Duży nacisk kładę na technikę, stąd ważna jest możliwość indywidualnych treningów, które pomagają skorygować wiele błędów amatorów.

Moimi zawodnikami są osoby w różnym wieku. Są to z reguły osoby bardzo aktywne zawodowo i posiadające zobowiązania rodzinne, co także jest ważnym czynnikiem, aby nie doprowadzić do ich przetrenowania i dopasować trening do napiętego grafiku. Niektórzy z nich borykają się z problemami zdrowotnymi, które wprawdzie nie są przeciwskazaniem do biegania, ale wymagają ode mnie jeszcze szerszej wiedzy, wnikliwości, cierpliwości i bacznej obserwacji.

Moim priorytetem jest zoptymalizowanie treningu, poprawa techniki i doprowadzenie w bezpieczny sposób moich podopiecznych do osiągnięcia możliwie najlepszych wyników.

  • Absolwent AWF Gdańsk
  • Trener lekkiej atletyki
  • Zawodnik klasy mistrzowskiej
  • Współorganizator projektów biegowych
  • Prelegent podczas szkoleń i konferencji

Kalkulator międzyczasów

Udział w zawodach jest nierzadko efektem wielotygodniowych, żmudnych przygotowań. Okazuje się, że osiągnięty na mecie rezultat zależy nie tylko od nich, ale też od przyjętej w dniu startu taktyki
i prawidłowego oszacowania tempa startowego.
Poniższy kalkulator pomoże Ci wyliczyć prędkość biegu i wyznaczyć międzyczasy zgodnie z taktyką równego tempa.
Trzymam kciuki za Wasze sukcesy!

blank

Referencje

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
I ZACZNIJMY WSPÓLNĄ PRACĘ